Web Analytics
Elektrik & Elektronik Servis & Bakım ve Ürün Satışı – Alyakut Elektronik

Elektrik & Elektronik Servis & Bakım ve Ürün Satışı

Alyakut Elektronik olarak farklı alanlarda ve bir çok çeşitli sektörlerde elektrik sistemi kurulumu, tasarımı, bakımı ve 24 saat çağrı desteği ile projelerinizde uzman ekibimizle tedarik hizmetlerini üstleniyoruz.

İhtiyaçlarınız ister basit ister karmaşık olsun, Alyakut Elektronik olarak, uzun ömürlü değer temelli çözümler bulma uzmanlığına ve deneyime sahiptir.

Ekip olarak sislere uzmanlık alanlarımızda olan aşağıdaki hizmetleri sunuyoruz.


Alyakut Elektronik Kuzey Kıbrıs’ta Otomatik Garaj Kapıları konusunda uzman ekibiyle sizlere kurulum, satış ve servis hizmetleri sunmaktadır.

Ekibimiz sizlere farklı alanlarda ve boyutlarsa sunacağı otomatik kapı sistemlerini tedarik etmeye Kuzey Kıbrıs’ın her yerinde kurmaya ve servisini yapacak yetkin ekibe sahiptir.

Tercih ve uygulanacak alana göre değişiklik gösterecek olan hizmetlerimiz için uzman ekibiz sizleri yönlendirecektir.
Klima Bakım Servis ve Satışı konusunda sizlere yerel, ticari ve endüstriyel uygulamalara kadar uzanan kurulum, bakım ve arıza tespit onarım dahil tüm ihtiyaçlarınız için eksiksiz bir çözüm sunuyoruz.

Enerji verimliliği ve maliyet etkinliğini göz önünde bulundurarak sizleri dinliyor ve gereksinimlerinizi tam olarak anlayarak alanında uzman üreticilerin ürün yelpazesinden seçilen ekipmanları kullanarak ihtiyaçlarınıza en uygun sistemi seçiyoruz. Böylece sizlerin beklentilerini karşılayarak özel olarak seçilmiş bir çözüm sunuyoruz.
Uydu kurulum montaj ve servisi için ister merkezi ister bireysel olarak ihtiyaçlarınızı giderecek eksiksiz bir dijital anten yelpazesini uzman ekibimizle hem işletmelere hem de bireylere profesyonel olarak sunuyoruz. Ekibimiz sizin için en iyi seçeneği belirleyerek keyfinizi sürmenizi sağlayacaktır.

Kuracağımız uydu anteni ve alıcıyla çok çeşitli Kıbrıs kanalları başta olmak üzere, Avrupa ve Orta Doğu dijital TV kanallarının keyfini çıkarmanıza olanak tanıyor ve yörüngedeki çok sayıda uydudan dijital sinyalleri almak üzere programlayabiliyoruz.

Daha fazla bilgi ve destek için ekibimizle iletişime geçebilirsiniz.
Alyakut Elektronik olarak, müşterilerimize eksiksiz bir şekilde Apartman & Ofis Merkezi Sistem Kurulumları yapıyoruz. Tamamı onaylı ve kaliteli ürünlerden oluşan tedarik yapımız ile yerel, ticari ve endüstriyel alanlarda son derece profesyonel hizmetler sunma konusunda deneyimliyiz.

Apartman & Ofis Merkezi Sistem Kurulum hizmetleri, ister tek - ister birden çok alan olsun, eksiksiz bir tesisat şemasının bilgisayar ortamında çizilmesinden başlayarak sistemin kurulması ve testine kadar her müşteri için özel olarak tarafımızca hazırlanmaktadır.

Ekibimizin önceliği daha önce yapılan işlemlerin periyodik bakım zamanlarını titizlikle aksatmadan gerçekleştirmektir.