Web Analytics
Görüntülü İletişim ve Güvenlik Sistem Kurulumları – Alyakut Elektronik

Görüntülü İletişim ve Güvenlik Sistem Kurulumları

Görüntülü İletişim ve Güvenlik alanında müşteri odaklı bir şirket olarak sektörde çok sayıda güvenlik ve risk azaltma hizmetini güvenilir bir şekilde sektörün öncü markalarını tedarik ederek sunuyoruz. Uzman ekibimizle Kuzey Kıbrıs'ta faaliyet gösteren en yenilikçi ve ileri görüşlü güvenlik şirketlerinden biri olduğumuza inanıyoruz.

Bireysel ya da kurumsal anlamda taleplerinizi uygun maliyetli ve özelleştirilmiş bir güvenlik politikasıyla birleştirerek uzmanlık ve deneyimlerimizi işimize yansıtıyoruz. Girne'de bulunan firmamız yenilikçi yapısıyla sizlere güvenlik hizmetleri ve sistemleri sağlayarak işletmenizin ortam ve riskten uzak kalarak çalışmasını ve gelişmesini sağlıyoruz.


Alyakut Elektronik ekibi olarak öncelikle evleriniz, otoparklarınız, iş yerleriniz için her ihtiyaca uygun sistemleri tasarlayabilir, tedarik edebilir ve kurabiliriz.

Talepleriniz doğrultusunda hareket algılama ile kayıt ya da gece görüşlü kamera sistemiyle güvenlik önleminizi alabilir gereksinimlerinizi karşılayabiliriz. En iyi kalitede görüntüleri elde etmek için farklı ortamlarda en son IP yüksek çözünürlüklü teknolojisini kullanarak iç ve dış mekanlarda çöznünürlüğü arttırarak gizli veya açık olarak montajını sağlıyoruz.
Özel talepleriniz doğrultusunda termal görüntüleme hizmetlerine ihtiyacınız varsa, alanında kendini kanıtlamış markalar ile termal görüntüleme hizmetlerinde lider olan güvenilir materyalleri kullanarak ihtiyaçlarınızı çözüme kavuşturuyoruz.

Ekibimizle iletişime geçerek sorunsuz bir merkezi sistemle Termal Kamera Sistem kurulumu ve ürün tedariği anlamında en iyi olanakları sizlere sunuyoruz.
Apartman Konuşma Sistemleri, iş yerlerinde, çok katlı bina, alış veriş merkezleri ve fabrikalara kadar her türlü işletmede, acil durum senaryolarının işletme içinde hayata geçirilmesi, çalışanların ve ziyaretçilerin doğru ve hızlı biçimde bilgilendirilmeleri, haberleşmenin sağlanması ve geri plan müzik yayını amacıyla kullanılır.

Apartman Konuşma Sistemleri kurulum, servis ve satış desteğini sizlere sunuyoruz.
Açık ve kapalı alanlarda güvenlik ve tedbiri sağlama amaçlı kullanılan Apartman Görüntüleme Sistemleri ile iç ve dış mekanların izlenmesi, görüntülenmesi ve kaydedilmesi sağlanabilmektedir.

Apartman Görüntüleme Sistemleri kurulum, servis ve satış desteğini sizlere sunuyoruz.
Farklı algılama elemanları ile her uygulama için çözüm üretmenin mümkün olduğu yangın alarm sistemleri, evlerde, ofislerde, fabrikalarda, alışveriş merkezlerinde, okullarda, hastanelerde ve diğer tüm alanlarda uygulanabilmektedir.