Web Analytics
Hakkımızda – Alyakut Elektronik

Hakkımızda

Alyakut Elektronik


2000 yılından itibaren artan güvenlik sistemleri konusunda ihtiyaçlara cevap verebilmek ve eksikliği yerine getirmek amacı ile sektöre adım atarak uzun yılların getirmiş olduğu deneyim ve tecrübe ile ilklere imza atıyoruz.

Hızla gelişen teknolojiyi takip ederek bünyesinde tecrübeli ve deneyimli elemanları ile daha ileriye gitmek, sektörde pay sahibi olmak, kalite ve güvenden ödün vermeden yoluna devam etmek ekibimizin temel hedefidir.

Firmamızın kuruluş amacı teknolojiyi takip ederek; Bu sistemler ile ilgili kurulum ve kurulum aşamasından sonra çalışır olmalarını sağlamak teknik ve eğitim hizmetlerinin yürütülmesidir.

Misyonumuz

Güvenlik Teknolojileri sektöründe yüksek kaliteli hizmetleri sağlamak ve en üst seviyede müşteri memnuniyetini hedefleyen ileri teknoloji çözümleri geliştirmek ve sunmaktır.

Vizyonumuz

Elektronik güvenlik sistemlerinde deneyime ve bilgiye dayalı yüksek teknoloji çözümleri sunan, sürekli gelişen ve yenilikleri takip eden, profesyonel altyapıya sahip bir şirket olmaktır. Hizmet verilen yerler olarak tesisler oteller fabrikalar deniz araçları, iş yerleri ve evler olarak sistemlerin satılması,kurulması ve bakımlarının yapılarak çalışır olmalarının sağlanması faaliyetleri sürdürülmüştür. Firmamız yapmış olduğumuz sistemlerin konularında her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutma o memnuniyeti devam ettirmek arzusundadır. Günümüz teknolojilerini yakından takip eden ve bulunduğu elektronik güvenlik sektöründe gelişen yenilikleri takip eden firmamız hızla gelişen sektörde ön sıralardaki yerini koruyarak sektördeki yerini almaya devam etmektedir. Bu çalışmalar ile birlikte firmamız müşterilerine daha iyi ve kaliteli hizmet sunmayı amaçlamakta, konularında uzman kadrosuyla varolan çözüm ortaklığı yapısını güçlendirmek ve yeni çözüm ortaklıkları ile daha kapsamlı hizmetler sunmayı hedeflemektedir.