Web Analytics
İletişim Ürün Satışı ve Çözümleri – Alyakut Elektronik

İletişim Ürün Satışı ve Çözümleri

Ev ve ofisinizin telefon, ses, görüntü hizmetleri ve teknolojik gereksinimlerinin birçoğu için eksiksiz bir çözüm noktası sunmak üzere ekibimizle hizmetinizdeyiz. Uzman ekibimizle oluşabilecek sorunlarınıza çözüm üretiyor ihtiyaçlarınız doğrultusunda ürün tedariği ve kurulumlarını da sizler için yapıyoruz.

Telefon hattı arıza çözümü, telefon santral kurulumu ve güncellemeleri, WiFi uygulaması ve optimizasyonu, ağ oluşturma, erişim sistemleri, ses sistemleri, TV entegrasyonu ve montaj seçenekleri, UPS sistemleri ve çok daha fazlası hizmetlerimiz arasındadır..


Telefon Santral Kurulum ve Satışı çözümlerimiz sadece aramayı yönlendirmekle kalmaz küçük veya büyük şirketlere yardımcı olabilecek özelleştirilmiş ve tasarlanmış çözümlerden oluşmaktadır.
Çağrı Merkezi Kurulumu için siz sadece kullanılacak modeli belirleyin, biz gereken çözümü sizler için hazırlayalım. Müşteri veya ürün odaklı yaklaşım içeren stratejisi geliştirmenize olanak sağlayan alt yapıyı kurarak müşteri profili oluşturma, ihtiyaçları belirleme ve müşteri İletişimi için gerekli çözümleri sizler için tedarik ediyoruz.
Telefon Ekipmanları Tedarik ve Kurulumu için bir çağrı merkezi veya üçüncü bir tarafla uğraşmanıza gerek kalmadan yerinde teşhis ederek çözümler üretiyoruz.